Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską pinezka oznaczajaca lokalizację partnera aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Liczba partnerów spełniających kryteria : 23.

Biuro Rachunkowe DOTAX

Profesjonalna obsługa księgowa. Nowoczesne rozwiązania i komunikatywny zespół.

Adres:

Krotowskiego 16A/5, 62-050 Mosina

Dietetyk Natalia Dolata

Nazywam się Natalia Dolata i z wykształcenia jestem dietetykiem. Specjalizuję się w dietetyce rodzinnej i dziecięcej. Jestem tu dla Was po to, aby poprawić Wasze zdrowie, samopoczucie i zaoszczędzić czas w kuchni. Chętnie podpowiem Wam, jak z łatwością zaplanować rodzinne menu aby wszyscy byli zadowoleni, a na talerzach lądowały same zdrowe pysznoś...

Dworek Biesiadny w Radzewicach

Dworek Biesiadny to restauracja położona nad Wartą - miejsce, gdzie można przyjechać na obiad, urządzić wspaniałe wesele lub imprezę firmową.

Adres:

ul. Długa 1b, 62-022 Radzewice

ESTETICA Instytut Monduniq

Nasz Gabinet powstał z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia. Służymy wszystkim osobom, których marzeniem jest piękna, proporcjonalna sylwetka, młody wygląd i dobre samopoczucie.

Adres:

Kazimierza Odnowiciela 1, 62-050 Mosina

EXACTUS Biuro Rachunkowe

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Wielkopolsce i rozwiązaliśmy wiele problemów naszych dotychczasowych klientów. Dlatego możesz polegać na naszym doświadczeniu - nawet w najbardziej złożonych kwestiach. W jakim wyzwaniu możemy Tobie pomóc?
 

Adres:

ul. Dembowskiego 5, 62-050 Mosina

Gabinet Pedagogiczny

Oferta dla seniorów, dzieci i młodzieży, instytucji. Efektywna Nauka. Instrumental Enrichment®.

Adres:

Czapury 61-160 ul. Poznańska 116

Gabinet Pielęgnacji Stóp

Nasze stopy wymagają szczególnej troskliwości i opieki, gdyż są naszą podstawą! Moja praca to pochylenie się nad potrzebami waszych stóp, rozpoznanie pojawiających się dolegliwości i przywrócenie najlepszej jakości komfortu poruszania się - Katarzyna Kasprzak

Adres:

ul. Wąska 1, 62 - 050 Mosina

Hotel Szablewski w Dymaczewie Nowym

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do 3-gwiazdkowego Hotelu Inter Szablewski*** położonego w wyjątkowych okolicznościach przyrody. 25 km od Poznania.

Adres:

Pod Topolami 1, 62-050 Dymaczewo Nowe

LENO Serwis

Firma instalacyjna LENO SERWIS powstała w odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie na rynku instalacyjno - budowlanym. Od samego początku działalności firma stawia na dostarczenie kompleksowych rozwiązań z zakresu wszystkich instalacji w budownictwie prywatnym jak i komercyjnym. LENO SERWIS to synonim profesjonalizmu, zaawansowanych technol...

Medicomplex

W Medicomplex do Państwa dyspozycji jest ponad 50 doświadczonych lekarzy różnych specjalności. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś! Obsługujemy pacjentów w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim.

Adres:

ul. Konopnickiej 33, 62-050 Mosina

MELLANDI

MELLANDI to marka powstała z miłości. Uwielbiamy kreowanie rzeczywistości, budowanie produktów, których sami potrzebowaliśmy, potrzebujemy lub będziemy potrzebować - personalizowane kubki ze zdjęciem, personalizowane naklejki "dziecko w aucie", torby na zakupy ze śmiesznymi nadrukami, karty do zdjęć dla niemowlaków i nie tylko.

Adres:

Głogowa 40, 62-050 Mosina

Mosiński Ośrodek Kultury

Mosiński Ośrodek Kultury oferuje bezpłatne zajęcia m.in. plastyczne, ceramiczne, wokalne, informatyczno-fotograficzne, a także warsztaty, koncerty, spotkania.

Adres:

Dworcowa 4, 62-050 Mosina

odblask.com.pl

W naszej ofercie znajdziecie materiały odblaskowe do odzieży, odblaski do pojazdów, rowerów, materiał odblaskowy do wprasowania, odblaski do wszycia, odblaski na rower i wiele innych.

Adres:

Sosnowa 4A/2, 61-160 Daszewice

Ośrodek Sportu i Rekreacji

Rozwój, organizacja i propagowanie kultury fizycznej.

Organizacja imprez sportowych: turniej tańca, MTB Wiórek, biegi - Król Parku, bieg zimowy, Elegant na 5. Obiekty: hala widowiskowo-sportowa ul. Krasickiego 16, hala sportowa ul. Szkolna 1, kompleks ORLIK 2012, przystań żeglarska w Dymaczewie Nowym, stadion ul. Konopnickiej 31, ...

Adres:

ul. Krasickiego 16, 62-050 Mosina

Polski Dom Finansowy

Profesjonalny Ekspert dla Ciebie

Adres:

ul. Św. Antoniego 32/2, 61-359 Poznań

Pracownia IK

Dołącz do programu "W drodze do zmiany", który pomoże Ci odkryć i poznać SIEBIE.
Czujesz, że musisz coś zmienić? Chcesz poczuć smak życia? Czujesz się przytłoczona? Zagubiona? Pokażę Ci, jak możesz odkryć siebie i zaplanować swoje życie na nowo. Stworzyłam program dla tych, które czują, że przydałoby im się wsparcie,...

Adres:

Puszczykowo, 62-040 ul. Kopernika 54

PUK Mosina

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Mosinie oferuje bezpłatne przejazdy komunikacją gminną (linia nr 691, 692, 693, 694, 699, 698) dla posiadaczy Mosińskiej Karty Mieszkańca.

Adres:

Sowiniecka 6G, 62-050 Mosina

Stowarzyszenie Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Stowarzyszenie Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (PLOT) zostało założone w 2003 roku z inicjatywy Miasta Poznania, samorządów aglomeracji poznańskiej oraz najważniejszych poznańskich instytucji i przedsiębiorstw, związanych z turystyką.

Adres:

pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań

Szafy Mielcarek

Wykonujemy: meble łazienkowe, meble kuchenne - w oparciu o systemy okuć BLUM, szafy i drzwi przesuwne - także z grafiką na szkle lub płycie, aranżacje sklepów i lokali usługowych (również przygotowanie wydruków, aplikacje folii, montaż materiałów reklamowych).

Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu

Staramy się wychodzić z założenia, że teatr to, wbrew pozorom, nie tylko świątynia sztuki. Zresztą już położenie w samym sercu stolicy Wielkopolski zobowiązuje nas do tego, by – prócz serwowania Widzom kolejnych smakowitych premier – otwierać się również z typowo poznańską gościnnością na wszelkie inne inicjatywy.

Adres:

ul. Dąbrowskiego 5, 60-838 Poznań

Teatr Polski w Poznaniu

Najstarszy teatr w Polsce. Nieprzerwanie od roku 1875.

Adres:

ul. 27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznań

Wagi Wielkopolska Sp. z o.o.

Nasza firma od 1991 roku specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i legalizacji wag elektronicznych.

Adres:

ul. Śląska 18, 62-040 Puszczykowo

WOW BOX

WOW BOX to zestawy prezentowe, które nie tylko pięknie wyglądają, ale swoją zawartością zachwycą każdego. W środku znajdziecie Produkty delikatesowe jak również tworzone w ręcznych manufakturach.

Adres:

ul. Wybickiego 4, 62-050 Mosina