Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską pinezka oznaczajaca lokalizację partnera style="height: 2em"/> aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Liczba partnerów spełniających kryteria: 18.

Biuro Rachunkowe DOTAX

Profesjonalna obsługa księgowa. Nowoczesne rozwiązania i komunikatywny zespół.

Adres:

Krotowskiego 16A/5, 62-050 Mosina

Dworek Biesiadny w Radzewicach

Dworek Biesiadny to restauracja położona nad Wartą - miejsce, gdzie można przyjechać na obiad, urządzić wspaniałe wesele lub imprezę firmową.

Adres:

ul. Długa 1b, 62-022 Radzewice

ESTETICA Instytut Monduniq

Nasz Gabinet powstał z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia. Służymy wszystkim osobom, których marzeniem jest piękna, proporcjonalna sylwetka, młody wygląd i dobre samopoczucie.

Adres:

Kazimierza Odnowiciela 1, 62-050 Mosina

EXACTUS Biuro Rachunkowe

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Wielkopolsce i rozwiązaliśmy wiele problemów naszych dotychczasowych klientów. Dlatego możesz polegać na naszym doświadczeniu - nawet w najbardziej złożonych kwestiach. W jakim wyzwaniu możemy Tobie pomóc?  

Adres:

ul. Dembowskiego 5, 62-050 Mosina

Gabinet Pielęgnacji Stóp

Nasze stopy wymagają szczególnej troskliwości i opieki, gdyż są naszą podstawą! Moja praca to pochylenie się nad potrzebami waszych stóp, rozpoznanie pojawiających się dolegliwości i przywrócenie najlepszej jakości komfortu poruszania się - Katarzyna Kasprzak

Adres:

ul. Wąska 1, 62 - 050 Mosina

Hotel Szablewski w Dymaczewie Nowym

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do 3-gwiazdkowego Hotelu Inter Szablewski*** położonego w wyjątkowych okolicznościach przyrody. 25 km od Poznania.

Adres:

Pod Topolami 1, 62-050 Dymaczewo Nowe

Medicomplex

W Medicomplex do Państwa dyspozycji jest ponad 50 doświadczonych lekarzy różnych specjalności. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś! Obsługujemy pacjentów w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim.

Adres:

ul. Konopnickiej 33, 62-050 Mosina

MELLANDI

MELLANDI to marka powstała z miłości. Uwielbiamy kreowanie rzeczywistości, budowanie produktów, których sami potrzebowaliśmy, potrzebujemy lub będziemy potrzebować - personalizowane kubki ze zdjęciem, personalizowane naklejki "dziecko w aucie", torby na zakupy ze śmiesznymi nadrukami, karty do zdjęć dla niemowlaków i nie tylko.

Adres:

Głogowa 40, 62-050 Mosina

odblask.com.pl

W naszej ofercie znajdziecie materiały odblaskowe do odzieży, odblaski do pojazdów, rowerów, materiał odblaskowy do wprasowania, odblaski do wszycia, odblaski na rower i wiele innych.

Adres:

Sosnowa 4A/2, 61-160 Daszewice

Ośrodek Sportu i Rekreacji

Rozwój, organizacja i propagowanie kultury fizycznej. Organizacja imprez sportowych: turniej tańca, MTB Wiórek, biegi - Król Parku, bieg zimowy, Elegant na 5. Obiekty: hala widowiskowo-sportowa ul. Krasickiego 16, hala sportowa ul. Szkolna 1, kompleks ORLIK 2012, przystań żeglarska w Dymaczewie Nowym, stadion ul. Konopnickiej 31, kąpieliska o

Adres:

ul. Krasickiego 16, 62-050 Mosina

Polski Dom Finansowy

Profesjonalny Ekspert dla Ciebie

Adres:

ul. Św. Antoniego 32/2, 61-359 Poznań

PUK Mosina

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Mosinie oferuje bezpłatne przejazdy komunikacją gminną (linia nr 691, 692, 693, 694, 699, 698) dla posiadaczy Mosińskiej Karty Mieszkańca.

Adres:

Sowiniecka 6G, 62-050 Mosina

Stowarzyszenie Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Stowarzyszenie Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (PLOT) zostało założone w 2003 roku z inicjatywy Miasta Poznania, samorządów aglomeracji poznańskiej oraz najważniejszych poznańskich instytucji i przedsiębiorstw, związanych z turystyką.

Adres:

pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań

Szafy Mielcarek

Wykonujemy: meble łazienkowe, meble kuchenne - w oparciu o systemy okuć BLUM, szafy i drzwi przesuwne - także z grafiką na szkle lub płycie, aranżacje sklepów i lokali usługowych (również przygotowanie wydruków, aplikacje folii, montaż materiałów reklamowych).

Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu

Staramy się wychodzić z założenia, że teatr to, wbrew pozorom, nie tylko świątynia sztuki. Zresztą już położenie w samym sercu stolicy Wielkopolski zobowiązuje nas do tego, by – prócz serwowania Widzom kolejnych smakowitych premier – otwierać się również z typowo poznańską gościnnością na wszelkie inne inicjatywy.

Adres:

ul. Dąbrowskiego 5, 60-838 Poznań

Teatr Polski w Poznaniu

Najstarszy teatr w Polsce. Nieprzerwanie od roku 1875.

Adres:

ul. 27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznań

Wagi Wielkopolska Sp. z o.o.

Nasza firma od 1991 roku specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i legalizacji wag elektronicznych.

Adres:

ul. Śląska 18, 62-040 Puszczykowo

WOW BOX

WOW BOX to zestawy prezentowe, które nie tylko pięknie wyglądają, ale swoją zawartością zachwycą każdego. W środku znajdziecie Produkty delikatesowe jak również tworzone w ręcznych manufakturach.

Adres:

ul. Wybickiego 4, 62-050 Mosina