Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.

Bolesławiec 12A, Mosina 62-050
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.


  • Parking


Opis

Jesteśmy wyjątkowymi ekspertami w mięsie indyczym – mięsie wysokiej klasy, zdrowszym niż inne. - od 1967 roku czerpiemy z tradycji zachowując rzemieślniczy charakter naszych wędlin wykorzystując najnowszą technologię i opakowania.

Nasza firma mieści się w Bolesławcu, nieopodal Wielkopolskiego Parku Narodowego, z dala od zgiełku i zanieczyszczeń.Wielkopolski Indyk to jeden z największych polskich dostawców mięsa indyczego. Z powodzeniem obsługujemy nie tylko rynek krajowy, ale rynki Europejskie a w wielu przypadkach także rynki poza Europą.

Produkujemy także wędliny i przetwory z mięsa indyczego pod marką producencką „Wielkopolski Indyk”. Skupiamy się na wyselekcjonowanym asortymencie sprofilowanym w czterech liniach produktowych:
• „Na śniadanie” dedykowana linia wybranych wędlin do codziennej konsumpcji,
• „Specjały indycze” linia produktowa obejmująca ciekawe, unikatowe wędliny takie jak bekon, pastrami czy wybór salami – wszystko z mięsa indyczego,
• „Wolno gotowane” wybór doskonale znanych mięs przygotowanych metodą sous vide, soczystych, aromatycznych, oczywiście z mięsa indyczego – klasa sama dla siebie,
• produkty convenience – mrożone i chłodzone; wybór produktów panierowanych – popularnych stripsów, nuggetsów i innych tego typu produktów.

Co ważne dla jakości naszych produktów jesteśmy firmą zintegrowaną w łańcuchu od pola do stołu. Dysponujemy sporym areałem pod uprawy wysokiej klasy zbóż do produkcji pasz, licznymi fermami, ubojnią oraz nowoczesną przetwórnią.

Zapraszamy do naszego sklepu firmowego Bolesławiec 12A k. Mosiny (przy siedzibie firmy)
tel. +48 666 011 364
czynne: pn. - pt. 8:00 - 17:00 sob. 8:00 - 12:00

 


Regulamin i warunki

  • 5% rabatu na wędliny,
  • 5% rabatu na mięso świeże,
  • 5% rabatu na produkty panierowane.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem produktów.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybrane produkty.