odblask.com.pl

Sosnowa 4A/2, 61-160 Daszewice
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

odblask.com.plOpis

Nasza firma zajmuje się dystrybucją materiałów odblaskowych. W naszej ofercie znajdziecie atestowane taśmy konturowe firmy 3M, materiały odblaskowe do odzieży, odblaski do pojazdów, rowerów, tablice wyróżniające do pojazdów ciężarowych i specjalnych, materiał odblaskowy do wprasowania, odblaski do wszycia, odblaski na rower i wiele innych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy 3M.
Wszystkie materiały odblaskowe pochodzą od sprawdzonych producentów i posiadają niezbędną dokumentację. Wykonujemy również nadruki na materiałach odblaskowych na życzenie klienta. Istotną wartością jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego proponujemy przed zakupem skorzystać z profesjonalnego doradztwa naszych konsultantów. Ich wieloletnie doświadczenie pomoże Wam w idealnym doborze naszego asortymentu.
Dla naszej gminy przygotowaliśmy specjalną promocję. 7% rabatu na cały asortyment i usługi.

Regulamin i warunki

Karta upoważnia do zakupu towaru i usług z 7% rabatem.
Aby skorzystać z rabatu na stronie internetowej www.odblask.com.pl – w podsumowaniu koszyka w polu kod rabatowy należy podać numer umieszczony na Karcie Mieszkańca. Rabat zostanie automatycznie zaakceptowany.
Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.