FWMT Poland

Leśna 3A, 62-050 Krosno
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

FWMT PolandOpis

Firma Wieczorek Meble Tapicerowane została założona przez Pana Janusza Wieczorka w 1990 roku i do tej pory zachowała 100% polskiego kapitału. Dzięki produkcji mebli tapicerowanych na najwyższym poziomie, firma bardzo szybko się rozwija, co obecnie pozwala na zatrudnienie ponad 70 osób. Jakość mebli jest dla nas najważniejszą cechą – w tym celu zatrudniamy tylko w pełni wykwalifikowaną kadrę, która pracuje w niedawno odnowionym, nowoczesnym parku maszynowym. Nasze meble docenili już zatem nie tylko Polacy, ale i takie europejskie rynki jak Belgia, Czechy, Irlandia, Dania, Szwecja oraz Słowacja.

Zanim wytworzone przez nas meble opuszczą fabrykę najpierw przechodzą przez trzy etapową weryfikację jakości. Staramy się szczegółowo dbać o każdy z produkowanych elementów, aby dostosować się także do obecnie panujących trendów światowych. Taki sposób działania pozwala skupić się nam w całości na eksporcie. W swojej kolekcji posiadamy ponad 120 różnych modeli: ekskluzywnych zestawów wypoczynkowych, funkcjonalnych sof i narożników oraz wygodnych foteli. Zdajemy sobie sprawę, że pełen profesjonalizm to nie tylko idealnie wykończone meble ale i sprawna obsługa klienta, dlatego realizowane zamówienie jest zawsze dostarczane na czas.

Do Państwa dyspozycji oddajemy jedyny w Polsce salon, w którym obejrzeć można najnowszą kolekcję mebli produkowanych przez FWMT. Na ponad 200 m2 prezentujemy modele dostosowane do nowości z rynków europejskich. Ponadto oferujemy dużą ilość tkanin obiciowych oraz możliwość ich indywidualnego wyboru. Podczas wizyty w naszym salonie, przy podejmowaniu decyzji pomoże profesjonalna obsługa, która udzieli technicznych informacji odnośnie każdego z produktów, zapewniając gwarancję producenta.

Regulamin i warunki

Regulamin i warunki:
  • 10% rabatu na wszystkie meble w salonie FWMT - Krosno, ul. Leśna 3A. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy mebli już przecenionych.

Aby skorzystać z rabatu: 
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.