ESTETICA Instytut Monduniq

Kazimierza Odnowiciela 1, 62-050 Mosina
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

ESTETICA Instytut Monduniq


  • Parking


Opis

Nasz Gabinet powstał z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia z holistycznym podejściem do klienta. Zapraszamy wszystkie osoby, których marzeniem jest piękna, proporcjonalna sylwetka, młody wygląd i dobre samopoczucie. Świadczymy usługi w oparciu o światowej klasy rozwiązania w zakresie modelowania sylwetki – Endermologia francuskiej firmy LPG. Jesteśmy Partnerem Firmy M’onduniq Cosmetiques Professionnel to profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm. We wszystkim kosmetykach oferowanych przez M’onduniq stosowane są tylko i wyłącznie składniki aktywne, które pozyskiwane są bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt czy otaczającego nas środowiska.

Co oznacza M`ONDUNIQ - To połączenie dwóch słów "le monde" (świat) oraz "uniqe" (unikalny). W swobodnym tłumaczeniu oznacza to "unikalny świat". Świat pełen ekscytujących doznań, zapachów, zabiegów i technologii dzięki którym poczujesz magię, która jest z nami w Estetica Instytut M`onduniq. W naszym instytucie profesjonalny makijaż permanentny wykonuje Adrianna Kałużna, która współpracowała od 2015 roku z Międzynarodowym Instytutem Mikropigmentacji w Poznaniu. Ukończyła wiele kursów i mistrzowskich szkoleń z zakresu kolorymetrii, nowoczesnych technik pigmentacji, łączenia i doboru pigmentów oraz pracy ze skórą.

Oferujemy usługi doświadczonej Pani Dietetyk Dagmary Spornej z kliniki „Bierz Zdrowie”,  dzięki której odkryjesz nowoczesną i wielowymiarową koncepcję racjonalnej zmiany stylu życia – kreowaną na gruncie współczesnej dietetyki, psychologii i trychologii. Dokładamy wszelkich starań aby praca wszystkich specjalistów związanych z ESTETICA Instytut M`onduniq, była jak najbardziej przyjemna i owocna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów, nasz personel dba o najwyższą jakość świadczonych usług co gwarantuje klientowi maksymalny komfort podczas wizyty i zabiegów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Regulamin i warunki

  • 5% rabatu na zabieg endermologii,
  • 5% rabatu na zabieg kosmetyczny na twarz,
  • 5% rabatu na tygodniową dietę u dietetyka.
Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.