EXACTUS Biuro Rachunkowe

ul. Dembowskiego 5, 62-050 Mosina
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

EXACTUS Biuro Rachunkowe


  • Parking

Opis

Biuro Rachunkowe EXACTUS powstało 28 lipca 2000 roku w celu prowadzenia działalności w zakresie finansowo – księgowej obsługi przedsiębiorstw.
Od samego początku działalności największy nacisk został położony na profesjonalizm i jakość świadczonych usług oraz na kompleksową obsługę klientów, dalece wykraczającą poza standardowe usługi księgowe.
Wysoki poziom obsługi trafił w oczekiwania klientów, dzięki czemu Biuro Rachunkowe z roku na rok obsługuje coraz większą liczbę firm. Na uwagę zasługuje fakt, iż przeważająca większość nowych przedsiębiorstw trafiła do naszego Biura przede wszystkim dzięki referencjom klientów, którzy skorzystali z naszych usług.
W chwili obecnej na stałe współpracujemy z ponad 130 podmiotami, z czego ponad 30 to spółki prawa handlowego, dla których prowadzimy pełne księgi rachunkowe. Miesięcznie księgujemy ponad 10.000 dokumentów, prowadzimy sprawy kadrowo – płacowe dla blisko 1.000 pracowników naszych klientów.

Jakość naszych usług jest gwarantowana przez wysokie kwalifikacje zatrudnionych osób. Pewność prawidłowego prowadzenia dokumentów dają uprawnienia naszych pracowników do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Rada Nadzorcza złożona m.in. z biegłych rewidentów.

 
Doskonałość świadczonych usług została potwierdzona Certyfikatem Najwyższej Jakości nadawanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością, a także  zdobyciem w roku 2004 przez Tomasza Nowickiego I miejsca w Wielkopolsce i III miejsca w skali kraju w ogólnopolskim konkursie na Księgowego Roku organizowanym m.in. przez Fundację Rozwoju Rachunkowości i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
Dzięki rozmiarom działalności, EXACTUS  może zapewnić, że świadczenie usług na tak wysokim poziomie wiąże się równocześnie  z ograniczeniem kosztów prowadzenia ksiąg rachunkowych zarówno przez własną księgowość jak i mniejsze biura rachunkowe.
Wśród naszych klientów znajdują się przedsiębiorstwa prowadzące różnorodne rodzaje działalności, nie tylko w kraju lecz również na rynkach międzynarodowych. Współpracujemy z gospodarstwami rolnymi, przetwórniami, zakładami produkcyjnymi, firmami usługowymi, przedsiębiorstwami handlowymi (również eksporterami), zakładami opieki zdrowotnej oraz szkołami.

Regulamin i warunki

  • 50% zniżki na usługę "godzinna konsultacja dotycząca zakładania działalności gospodarczej".
Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.