Teatr Polski w Poznaniu

ul. 27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznań
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Teatr Polski w Poznaniu


  • Dostosowany


Opis

Teatr zbudowano w latach 1873-1875 według planów Stanisława Hebanowskiego dzięki ofiarności polskiego społeczeństwa – stąd napis na frontonie teatru „Naród sobie”. Budowie orędowali m.in. Józef Ignacy Kraszewski i Helena Modrzejewska. Teatr Polski w Poznaniu jest jednym z najstarszych  teatrów w Polsce i jedynym działającym nieprzerwanie od początku swojego istnienia.
 

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Sala Malarni jest dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. Scena główna - po przejechaniu drzwi wejściowych osoba z niepełnosprawnością narządu ruchu może skorzystać (w asyście pracownika teatru z platformy schodowej). Przy wejściu głównym (obok schodów) umieszczony jest dzwonek, przywołujący obsługę (ochronę). Wezwana obsługa pomaga dostać się do środka budynku (wejście/podjazd po rampie z prawej strony). Przed Teatrem koperta dla osób z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

  • dla posiadaczy Mosińskiej Karty Mieszkańca bilety w cenie 30 zł za sztukę na spektakle teatralne (z pominięciem premier, spektakli gościnnych, „Dr@cula. Vagina Dentata”, "EXTRAVAGANZA o władzy", "EXTRAVAGANZA o miłości").
Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.