LOFT Fitness

ul. Farbiarska 30, 62-050 Mosina
Czerwona oznacza Twoją lokalizację.Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Parking


Opis

LOFT Fitness to miejsce, w którym pod okiem wykwalifikowanych trenerów realizujesz swoje cele. Wspólnie przekraczamy bariery i zawieszamy poprzeczkę jeszcze wyżej. Naszym największym atutem jest wykwalifikowana kadra trenerów i instruktorów, cudowna recepcja i najlepsza atmosfera.
Klub jest podzielony na strefy:
Strefa CARDIO – poprawa ogólnej wydolności organizmu,
Strefa MASZYN SIŁOWYCH – praca nad konkretnymi partiami mięśni,
Strefa WOLNYCH CIĘŻARÓW – rzeźbienie sylwetki,
Strefa CROSS – świadoma praca nad swoim ciałem, z dodatkowym lub własnym ciężarem.
Dodatkowo posiadamy dwie sale: Spinning oraz Fitness. Podczas każdego treningu spotkasz się z innym zestawem ćwiczeń. Dzięki temu, szybko poprawisz swoją siłę, wytrzymałość, mobilność, szybkość, sprawność, równowagę i precyzję. Na zajęciach uczymy przede wszystkim elementów technicznych, nie zapominamy jednak o  zadaniach sprawnościowych,  które są dostosowane do Waszych możliwości.
Z LOFT Fitness z zadbasz o piękną sylwetkę, lepszą formę i zdrowego ducha. To wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.


Rodzaje karnetów członkowskich:
   •
LOFT OPEN obejmuje umowy na czas nieokreślony, 6 miesięcy lub 12 miesięcy.  Uprawnia do nieograniczonej ilości wejść na siłownię, zajęcia fitness, online, outdoor oraz saunę podczas wskazanych przez klub godzin. Na dobry start klubowicz otrzymuje trening wprowadzający.
  • LOFT SIŁOWNIA uprawnia do nieograniczonej ilości wejść na siłownię oraz saunę podczas wskazanych przez klub godzin. Na dobry start klubowicz otrzymuje trening wprowadzający.
   • LOFT TEEN uprawnia do nieograniczonej ilości wejść na siłownię oraz zajęcia fitness wyłączając zajęcia Pole Dance wszystkie osoby do 18 roku życia w czasie godzin otwarcia klubu.

Regulamin i warunki

  • 15% zniżki na karnet OPEN do klubu (karnet Open LOFT Fitness upoważnia do nielimitowanego uczęszczania na siłownię, zajęcia fitness, saunę a także do skorzystania z treningu wprowadzającego z naszymi trenerami).
Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.