Koncert Noworoczny - Stefano Terrazzino

Zapraszamy mieszkańców Gminy Mosina na Koncert Noworoczny. Na tą specjalną okazję przygotowaliśmy bardzo ciekawe show muzyczno-wokalne oraz taneczne. Włoski tancerz, aktor i wokalista Stefano Terrazzino wraz z tancerką oraz zespołem muzyków zaprezentuje program, podczas którego usłyszymy wiele włoskich przebojów i zapewniamy, że nikt nie będzie miał prawa się nudzić.

Koncert Noworoczny

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Mosina na Koncert Noworoczny. Na tą specjalną okazję przygotowaliśmy bardzo ciekawe show muzyczno-wokalne oraz taneczne. Włoski tancerz, aktor i wokalista Stefano Terrazzino wraz z tancerką oraz zespołem muzyków zaprezentuje program, podczas którego usłyszymy wiele włoskich przebojów i zapewniamy, że nikt nie będzie miał prawa się nudzić. Zapraszamy 15 stycznia 2023 roku, hala widowiskowo-sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mosinie, ul. Krasickiego 16.

Bilety w cenie 40 zł ( tylko w MOK z Mosińską Kartą Mieszkańca w cenie 35 zł ) dostępne w Mosińskim Ośrodku Kultury , pokój nr 30 oraz  w serwisie internetowym Bilety24.pl.