• Home
  • Lista aktualności

Masz biznes? Dołącz do nas!

Mosińska Karta Mieszkańca (MKM) to element polityki społecznej i promocyjnej Gminy Mosina, który umożliwia udzielanie zniżek na produkty i usługi mieszkańcom, którzy są zameldowani lub rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych ze wskazaniem Gminy Mosina jako miejsca swojego zamieszkania.W ramach programu mieszkańcy mogą korzystać ze zniżek i ulg oferowanych przez partnerów MKM, czyli przedsiębiorców współpracujących z gminą. Mosina wprowadziła ulgi i preferencje w obszarze transportu publicznego, kultury i sportu, a jednym z kluczowych elementów programu jest także budowanie bazy partnerów programu - przedsiębiorców (działających nie tylko na terenie Mosiny i okolic - mamy partnerów także spoza gminy), którzy zaoferują mieszkańcom posiadającym MKM dostęp do zniżek i ulg na swoją ofertę.

Kabaret K2 w programie "Jedziemy po Was"

Kabaret K2 w programie "Jedziemy po Was"
16 grudnia 2023 r. godz. 17:30 Mosiński Ośrodek Kultury
Bilety do nabycia w MOK - 50 zł
Bilety do nabycia w MOK oraz na portalu internetowym bilety24.pl - 55 zł

Półmetek wakacji za nami

Organizatorzy tegorocznej akcji lato „Wakacyjne Przygody 2023” zachęcają najmłodszych jak i najstarszych do udziału w sierpniowych wydarzeniach m.in.: kulturalnych, sportowych, czytelniczych, muzycznych, plastycznych i wielu, wielu innych. Życzymy miłego wypoczynku i zachęcamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu! PROGRAM WAKACYJNYCH WYDARZEŃ TUTAJ
 

Kabaret TEY w Mosinie

Minęło 50 lat od premiery pierwszego programu Kabaretu Tey. Z tej okazji Zenon Laskowik i Krzysztof Jaślar przygotowali program, w którym przypomną fragmenty programów kabaretu Tey. Bilety w cenie 90 zł (z Mosińską Kartą Mieszkańca) do nabycia wyłącznie w Mosińskim Ośrodku Kultury.

Segregator pediatryczny na Dzień DzieckaOdwiedź lokalne muzea z Kartą Mieszkańca"8 kobiet" kolejny spektakl

Teatr Ten Drugi w spektaklu "8 kobiet" ponownie na scenie Mosińskiego Ośrodka Kultury. Już 12 maja o godz. 19.00. Bilety dostępne w administracji MOK (pok. 30) w cenie 15 zł i 10 zł z Mosińską Kartą Mieszkańca.

Koncert Katarzyny Groniec

 Katarzyna Groniec, artystka która okrasi swym głosem pewien poniedziałkowy wieczór w Mosińskim Ośrodku Kultury.

"8 KOBIET" w wykonaniu teatru Ten Drugi

Uwaga teatromani! Mosiński Ośrodek Kultury zaprasza na „8 kobiet” - premierę sztuki Roberta Thomasa w adaptacji Kingi Hofman, Danuty Nowak - Połczyńskiej i Małgorzaty Wojdat, w wykonaniu Teatru Ten Drugi. Spektakl zawita na deski Mosińskiego Ośrodka Kultury w piątek 24 marca, o godz. 19:00. Gościnnie wystąpi: Piotr Knapiński.
Bilety w cenie 15 zł i 10 zł (z Mosińską Kartą Mieszkańca) do nabycia w administracji Mosińskiego Ośrodka Kultury.
Powtórka spektaklu 31 marca.

Spektakl SMOK

Zapraszamy na występ teatralny amatorskiego Teatru Bez Kurtyny. Spektakl SMOK. Mosiński Ośrodek Kultury (ul. Dworcowa 4) 17 lutego godz. 19:00. Bilety również do nabycia w MOK. Cena bilety 30 zł, z Mosińską Kartą Mieszkańca 25 zł.