Koncert Macieja Balcara

14 sierpnia zapraszamy do Ptasiego Parku przy ul. Dworcowej w Mosinie na koncert byłego wokalisty legendarnej grupy Dżem MACIEJA BALCARA.

Koncert Macieja Balcara
14 sierpnia zapraszamy do Ptasiego Parku przy ul. Dworcowej w Mosinie na koncert byłego wokalisty legendarnej grupy Dżem MACIEJA BALCARA. Wstęp wolny.
Maciej Balcar - przez 23 lata był wokalistą legendarnej grupy Dżem. Ma na swoim koncie role filmowe, m.in. Indianera w „Skazanym na Bluesa", teatralne, m.in. Jezusa w chorzowskim „Jesus Christ Superstar", dubbingowe, m.in. głos Mustanga w polskich wersjach piosenek Briana Adamsa do filmu „Mustang z Dzikiej Doliny". Oprócz licznych koncertów Maciek jest często zapraszany jako gość do udziału w różnorodnych projektach muzycznych. Można go usłyszeć m.in. na takich albumach jak : „W hołdzie Tadeuszowi Nalepie”, „Mec Duety”, „Pieśni łagodnych- Koncert Wojciecha Bellona”, „Odnalezione Piosenki Bogdana Łyszkiewicza”, „W poszukiwaniu dróg” Zbigniewa Preisnera, „Klenczon Legenda”, „Vintage” i „25” Carrantuohill, czy na płytach zespołu Harlem. Ponadto utwór artysty „Biały wilk” stał się oficjalną piosenką promującą grę Wiedźmin 2 - Zabójcy Królów w Polsce. Artysta może poszczycić się trzecim miejscem w rankingu najlepszych polskich wokalistów, przeprowadzonym przez serwis Wirtualna Polska. Ma na swoim koncie 7 solowych płyt.