Koncert "10 sekretów Marilyn Monroe"

27 września zapraszamy na koncert Sonii Bohosiewicz! "10 sekretów Marilyn Monroe" to znakomity koncert przeplatany opowieścią o najjaśniejszej z gwiazd Hollywood, kobiecie, którą wszyscy znają, a wiedzą o niej tak niewiele. Bilet na koncert w cenie 45 zł z Mosińską Kartą Mieszkańca.

27 września zapraszamy na koncert Sonii Bohosiewicz! "10 sekretów Marilyn Monroe" to znakomity koncert przeplatany opowieścią o najjaśniejszej z gwiazd Hollywood, kobiecie, którą wszyscy znają, a wiedzą o niej tak niewiele.
Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz – znakomitą aktorkę i wokalistkę, kobietę z temperamentem i tajemniczym błyskiem w oku. W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, m.in. "I wanna be loved by you", „On the Sunny Side of the Street”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin” czy „I’m beginning to see the light”. Koncert z udziałem wspaniałych muzyków grających na żywo.Artystce na scenie towarzyszy zespół w składzie: Fabian Włodarek - fortepian, Robert Murakowski – trąbka, flugelhorn, Piotr Górka - kontrabas, Patryk Dobosz – perkusja.

Koncert odbędzie się 27 września 2024 r. o godz. 19:00 w sali Mosińskiego Ośrodka Kultury. Koncert jest biletowany. Bilety do nabycia w Mosińskim Ośrodki Kultury w cenie 50,00 pln i 45,00 pln (z Mosińską Kartą Mieszkańca), oraz na portalu Bilety24 - TUTAJ