Karta Mieszkańca
Szybciej, wygodniej, zawsze pod ręką
Otwórz
Pobierz aplikację
apple app store google play store
  • Home
  • Wydarzenia
  • Koncert z cyklu "Klasyka w plenerze" - pierwszy tego lata

Koncert z cyklu "Klasyka w plenerze" - pierwszy tego lata

Aura sprzyja. ☀️ Długie ciepłe wieczory przed nami, więc nadszedł czas na plenerowe spotkania z muzyką klasyczną.

Serdecznie zapraszamy na pierwszy tego lata koncert z cyklu „Klasyka w plenerze”. 10 lipca wieczorny klimat skweru przed mosińskim kościołem ubarwi oboista Mateusz Żurawski i Duo fortepianowe La Valse ’89. 🎼🪈🎹

➡️ Podczas koncertu usłyszymy między innymi:
Bach - Partita g moll - Courante
Gilles Silvestrini - Scene de Plage
Mozart - Violin sonata e-minor, Kv 304 tempo di menuetto
Gilles Silvestrini - Boulevard des Capucines

🗓️ 10 lipca – piątek
⏰ godz. 21:00
🏦 skwer przed mosińskim kościołem

ℹ️ W razie niepogody koncert odbędzie się w kościele❗️❗️❗️

Szczegóły wydarzenia na stronie MOK:
https://www.kultura.gmina.pl/klasyka-w-plenerze-oboista-mateusz-zurawski-i-duo-fortepianowe-la-valse89/