Image

Gala Noworoczna Gminy Mosina

Zapraszamy mieszkańców Gminy Mosina na Galę Noworoczną, która odbędzie się 15 stycznia 2022 r. o godz. 19:00 w hali widowiskowo-sportowej OSIR ul. Krasickiego 16. Z Mosińską Kartą Mieszkańca bilet w cenie 40 zł!
 
Koncert TRE VOCI - VOYTEK SOKO | MIKOŁAJ ADAMCZAK | MIŁOSZ GAŁAJ

Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi  podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo.
TRE VOCI już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym  świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem,  nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie,  dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago (Chicago Symphony Hall, Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater - Thailand), Toronto (Chrystian Performing Arts Centre), Vancouver (Centennial Theatre), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera  Bałtycka), Poznaniu (Filharmonia Poznańska, Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).
 
Bilety do nabycia w Mosińskim Ośrodku Kultury w cenie 50 zł, dla posiadaczy Mosińskiej Karty Mieszkańca w cenie 40 zł oraz na portalu bilety24.pl


TRE VOCI - gala noworoczna Gminy Mosina, 15 stycznia 2022 r. godz. 19:00, hala OSIR