Image

Nowi partnerzy Mosińskiej Karty Mieszkańca

Nowi partnerzy Mosińskiej Karty Mieszkańca!

🔹 𝗔𝗨𝗗𝗜𝗞𝗔 - Specjaliści w zakresie profilaktyki i zdrowia słuchu. Zapewniamy naszym pacjentom pełną diagnostykę audiologiczną, w tym bezpłatne badania słuchu dostępne od ręki w każdym gabinecie. Współpracujemy z wysokiej klasy protetykami słuchu oraz lekarzami wielu specjalizacji.
  • 100% zniżki - bezpłatne przesiewowe badanie słuchu, w tym: badanie otoskopowe, audiometria tonalna, audiometria słowna, test rozumienia mowy,
  • 100% zniżki - bezpłatne konsultacje ze specjalistą protetyki słuchu,
  • 25% rabatu na zakup kompletu baterii do aparatu słuchowego (6 sztuk). Rabat nie łączy się z rabatem z tytułu posiadania Karty Stałego klienta AUDIKA.

🔹 𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗼𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 𝗣𝗮𝗿𝗸 𝗡𝗮𝗿𝗼𝗱𝗼𝘄𝘆 - 𝗠𝘂𝘇𝗲𝘂𝗺 𝗣𝗿𝘇𝘆𝗿𝗼𝗱𝗻𝗶𝗰𝘇𝗲 𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗼𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗣𝗮𝗿𝗸𝘂 𝗡𝗮𝗿𝗼𝗱𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼 𝘄 𝗝𝗲𝘇𝗶𝗼𝗿𝗮𝗰𝗵 otwarto w maju 1998 roku. Stała ekspozycja Muzeum Przyrodniczego WPN prezentowana jest w czterech salach wystawowych znajdujących się na parterze budynku Dyrekcji Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach. Sam budynek Dyrekcji WPN stanowił niegdyś rezydencję namiestnika tzw. Kraju Warty Artura Greisera, a po wojnie pełnił rolę prewentorium dla dzieci zarażonych chorobami płuc.
  • Bilety wstępu do Muzeum Przyrodniczego Wielkopolskiego Parku Narodowego dla zwiedzających indywidualnych w cenie 1 zł od osoby po okazaniu Mosińskiej Karty Mieszkańca w kasie biletowej (sklepik przy Muzeum Przyrodniczym WPN).

🔹 𝗠𝘂𝘇𝗲𝘂𝗺 𝗣𝗮ł𝗮𝗰 𝘄 𝗥𝗼𝗴𝗮𝗹𝗶𝗻𝗶𝗲 - Rogalińską rezydencję zbudowano w drugiej połowie XVIII wieku jako rodową siedzibę Kazimierza Raczyńskiego, pisarza koronnego, późniejszego starosty generalnego Wielkopolski i marszałka nadwornego koronnego na dworze Stanisława Augusta Poniatowskiego. Za pałacem rozciąga się ogród francuski z zamykającym go od zachodu kopcem widokowym.
  • Darmowe wejścia do Parku i Ogrodu przy Muzeum Pałacu w Rogalinie, Oddziale Narodowego w Poznaniu.